«Нива» пройшла першоліговий «Кристал» в Кубку України із рахунком 4:3

В першому колі Кубку України вінницька «Нива» пройшла друголіговий ФК «Чернівів», який не зміг прибути до нашого міста. Але водночас дві стартові поразки із однаковим рахунком 1:3 викликали занепокоєння нивівських вболівальників. Бо в другому раунді Кубку країни нам протистояла команда першої ліги – «Кристал» (Херсон). Гра пройшла 16 вересня на Центральному міському стадіоні Вінниці.

Кілька гравців основи "Кристалу" залишилися на лаві запасних з перших хвилин (їх випустили на заміну в другому таймі). В дебюті гри м'яч опинився у воротах "Ниви", але господарів в тому епізоді врятував свисток арбітра про офсайд.

Обмінялися суперники голами-близнюками, в обох випадках йшла подача від кута поля і вдала гра захисників атакуючої команди в завершенні. Після навісу Івана Головкіна зліва Станіслав-Нурі Малиш першим опинився на м'ячі і зрізав його у сітку. Вже перед самим свистком на перерву капітан «Ниви» Тимофій Брижчук зробив м'який навіс знову ж з лівого кута поля, який ударом головою трансформував у гол центральний захисник Дмитро Попов. 1:1!

«Нива» пройшла першоліговий «Кристал» в Кубку України

Після перерви м'яч частіше перебував на половині поля господарів, але саме підопічним Олега Шумовицького вдалося вийти вперед. Атака вінничан була перервана захисником "Кристала", але головою гравець "Ниви" повернув м'яч у воротарський, де Микола Пастушенко впевнено розібрався в епізоді. 2:1!

"Кристал" і далі володів м'ячем, але небезпечні моменти виникали у господарів, що діяли на контратаках. Ярослав Браславський, наприклад, міг забивати третій гол і остаточно знімати всі питання. Двічі він не використав виходи віч-на-віч із воротарем.

І все ж не зуміла "Нива" втримати перевагу. Євген Терзі дальнім ударом відновив статус-кво, використавши сповна навіс з правого флангу. В цьому випадку наші захисники, на жаль, дали супернику повну свободу. Отже, 2:2 в основний час.

В додатковий час рахунок гри не змінився. В серії післяматчевих пенальті вирішальним став промах Станіслава-Нурі Малиша, який вирішив пробити по центру, але не зумів перехитрити досвідченого Івана Карабіна. Отже, 4:3 по пенальті, і «Нива» проходить до третього кола Кубку!

Я не задоволений ані якістю гри, ані результатом. На кожен матч треба готуватися і підходити до нього відповідально. На жаль, в голові у нас вже був наступний поєдинок проти «Полісся». В кожному епізоді наші футболісти намагалися економити сили, а це в футболі не можна робити - зазначив головний тренер «Кристала» Едуард Хавров.

- В першу чергу хочу подякувати хлопцям за самовідданість, бо гра виявилася дуже важкою. Вона йшла 120 хвилин, а напруга була великою. Все ж «Кристал» – це клуб першої ліги. - розповів Головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький. - Наші футболісти після двох поразок у чемпіонаті України знайшли сили перебороти себе і показати себе справжніми мужиками. Вони вийшли на поле і доказали, що «Нива» може грати в непоганий футбол. Нам потрібен певний час для покращення гри, бо підготовчий період у «Ниви» був нетривалим. У сезон ми входимо фактично не через контрольні поєдинки, а через офіційні. Сподіваюся, що вінницька молодь, яка влилася в колектив, усвідомлює перед собою всю відповідальність. І надалі прогресуватиме!