Вінницькі веслувальники увійшли до 10-ки найкращих на чемпіонаті світу

Вінницькі веслувальники на байдарках та каное увійшли до 10-ки найкращих на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років. Про це повідомили в Управлінні спорту та рухової активності.

Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное проходив 17-21 липня 2024 року у місті Пловдив, Болгарія.

Четверо вінничан змагалися з найкращими веслувальниками світу та гідно представили нашу країну на міжнародній арені:

• Селезньов Георгій разом з напарниками по екіпажу фінішував сьомим на олімпійській дистанції 500 метрів у байдарці-четвірці;
  • Путніна Юліанна за підсумками півфінального заїзду посіла 10 місце в загальному заліку, їй не вистачило всього однієї секунди, щоб потрапити до фіналу;

• Нараєвський Володимир посів 12 місце в естафеті на 5000 метрів серед юніорів;

• Довгий Євгеній за підсумками фіналів зайняв 37 місце на олімпійській дистанції 1000 метрів у байдарці-четвірці.

«Змагатися на одній арені з найкращими спортсменами світу в олімпійському виді спорту — це велике досягнення та чудовий досвід. Ми впевнені, що ваші найбільші перемоги попереду. Продовжуйте вірити в себе і ви досягнете найвищих вершин!», – йдеться у дописі.

Представники Управління спорту також привітали спортсменів та тренерів КЗ ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської з гарними дебютними результатами та високим рівнем підготовки.