Українські спортсмени здобули два "золота" на Паралімпіаді у Франції

Сьогодні, 2 вересня, українські спортсмени вибороли два "золота" на Паралімпіаді у Франції, збільшивши кількість золотих медалей для України до п'яти.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Дві медалі плавців

Українські плавці Денис Остапченко та Сергій Паламарчук вибороли дві медалі на дистанції 50 метрів на спині в класі S3 (спортсмени з незначним порушенням координації у верхній частині тулуба та руках, а також з сильним ушкодженням  тулуба та ніг або незначними загальними порушеннями та відсутністю кінцівок).

Остапченко фінішував із часом 45,16 секунд, а Паламарчук – за 50,48 секунд. Срібло здобув німець Йозіа Тім Александер Топф із результатом 47,06 секунд.

Це вже друга золота медаль Остапченка на Паралімпійських іграх. Перше золото він виборов на Олімпіаді у Токіо у фіналі на 200 метрів вільним стилем.

Медаль бігуна

Інший український спортсмен, Ігор Цвєтов, здобув перше місце у забігу на 100 метрів у класі T35 (спортсмени з помірними ураженнями ніг або незначними порушеннями рухів, координації тулуба та рук).

Цвєтов пробіг дистанцію за 11,43 секунд, випередивши двох росіян, які виступали у нейтральному статусі та фінішували за 11,70 секунд і 11,79 секунд відповідно.

Це вже третя золота медаль для Цвєтова. Дві попередні він здобув на Паралімпіаді 2016 року.

Варто зауважити, що Україна досить успішно виступає на Паралімпіаді-2024. Українські спортсмени вже здобули 33 медалі. Країна посідає 10 місце в медальному заліку.